Dwie bramki, niewykorzystany rzut karny przez gości oraz cztery czerwone kartki pokazane przez arbitra prowadzącego spotkanie. Wszyscy kibice którzy zjawili się na stadionie przy ul. Bachnat 3, nie mogli narzekać na brak emocji. Ostatecznie nasza drużyna podzieliła się punktami z LKS Głowaczowa.

Od początku pierwszego gwizdka obie drużyny grały na wysokich obrotach. Raz po raz obie ekipy stwarzały sobie sytuacje podbramkowe. Jako pierwsi  na prowadzenie mogła wyjść nasza drużyna. Po rzucie rożnym Damian Tęcza był blisko strzelenia bramki, jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce, zaś dobitka Patryka Treli wylądowała na bocznej siatce. Odpowiedz gości mogła być natychmiastowa, jednak nie wykorzystali rzutu karnego, który został obroniony przez naszego bramkarza. Chwile potem kolejny raz nasz bramkarz uratował nas przed stratą bramki. W końcówce pierwszej połowy zdobywamy bramkę do szatni. Bezpośrednim strzałem, z rzutu wolnego, nasz nowy nabytek Dawid Bartkiewicz pokonuje bramkarza gości. Do przerwy 1:0.

Po przerwie nasza drużyna cofnęła się. Goście byli drużyną, która częściej prowadziła grę i stwarzała sobie sytuacje podbramkowe. Nasza ekipa czyhała na szybkie kontry. Po jednej z nich Paweł Nowak, nie wykorzystał dogodnej sytuacji. Piec minut przed końcem goście doprowadzili do remisu. Po centrze z rzutu wolnego, pomocnik gości kieruje piłkę do bramki strzałem głową, nie dając najmniejszych szans na udaną interwencję naszemu bramkarzowi. Niestety w końcówce spotkania gra obu ekip się zaostrzyła. Sędzia po drugiej żółtej kartce dla kapitana gości, odesłał go do szatni. W doliczonym czasie gry goście ruszyli z kontrą, którą przerwał Piotr Sadecki za co został ukarany czerwoną kartką. Po tym faulu miedzy obiema ekipami doszło do wielu przepychanek. W konsekwencji sędzia pokazał po czerwonej kartce dla Karola Tomczyka oraz napastnika gości. Wynik nie uległ zmianie i obie ekipy podzieliły się punktami w pierwszej kolejce klasy okręgowej Dębica.

KORONA MK – LKS Głowaczowa 1:1 (1:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – H. Sadecki, Przemysław Franuszkiewicz, K. Tomczyk, D. Płoch – P. Trela, D.Tęcza, M. Hopek (P. Sadecki), D. Bartkiewicz (B. Gawroński) – M. Nowak, P. Nowak

strzelcy: 1:0 Dawid Bartkiewicz, 1:1 zaw. gości

Obroniony rzut karny przez Pawła Franuszkiewicza w 16 min. przy stanie 0:0

Bramka Dawida Bartkiewicza z rzutu wolnego na 1:0