Sprawdziła się stara piłkarska prawda, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak w wielkim skrócie można opisać nasze środowe spotkanie. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Patryk Trela, najlepszy piłkarz w drużynie Korony w tym spotkaniu.

Po kilkunastu minutach pierwszej połowy nasza drużyna powinna prowadzić 3:0. Niestety Dawid Bartkiewicz, Damian Tęcza oraz Aleksander Durak nie wykorzystali idealnie dogrywanych piłek przez Patryka Trelę. Niewykorzystane sytuacje szybko się zemściły. Goście wyprowadzili dwie kontry i objęli prowadzenie 2:0. Przed przerwą swoją kolejną okazję miał Aleksander Durak, jednak nie skorzystał z prezentu bramkarza gości. Do przerwy przegrywamy 0:2.

Na początku drugiej połowy trener dokonał kilku zmian. Nie mając nic do stracenia zaczęliśmy grac trzema obrońcami. Był to tylko połowiczny sukces. Potrafiliśmy strzelić tylko jedną bramkę. Autorem niej był Patryk Trela, najlepszy zawodnik na boisku. Końcowy rezultat 1:2

KORONA MK – Radomyślanka Radomyśl Wielki 1:2 (0:2)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – H. Sadecki (F. Kitrys), Przemysław Franuszkiewicz, D. Płoch, P. Majdański – P. Trela, D.Tęcza, M. Hopek (M. Puzio), T. Warzocha D. Bartkiewicz (B. Gawroński) – A. Durak (P. Sadecki)

strzelcy: 0:1 zaw. gości, 0:2 zaw. gości, 1:2 Patryk Trela