W dzisiejszym meczu przegrywamy na wyjeździe z Kaskadą Kamionka 4:1. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Dawid Bartkiewicz. Przy stanie 2:1 dla gospodarzy, Tomasz Warzocha nie wykorzystał rzutu karnego.

Gospodarze objęli prowadzenie w 16-minucie. Po stracie piłki przez naszą drużynę, zawodnik gospodarzy umieścił piłkę w siatce strzałem z 16-metrów. Gospodarze w 30-minucie obili słupek , a w odpowiedzi Tomasz Warzocha trafił w poprzeczkę. Do przerwy prowadzenie gospodarzy 1:0.

Pięć minut po przerwie gospodarze podwyższają swoje prowadzenie. Odpowiedz naszej drużyny była natychmiastowa. Bramkę zdobył Dawid Bartkiewicz. Chwilę później obrońca gospodarzy wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Damiana Tęczy. W 70-minucie mogliśmy doprowadzić do wyrównania, jednak Tomasz Warzocha zmarnował rzut karny. W końcówce gospodarze wykorzystali kolejne proste nasze błędy i podwyższyli wynik. Ostatecznie gospodarze pokonują nasz zespół 4:1.

Kaskada Kamionka – Korona MK 4:1 (1:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz – P. Sadecki, Przemysław Franuszkiewicz, D. Płoch, P. Majdański – H. Sadecki (Ł. Rojek), D.Tęcza, T. Warzocha (K. Tomczyk), D. Bartkiewicz (H. Kwaśnik)) – M. Nowak (M. Hopek), P. Nowak (A. Durak)

strzelcy: 1:0 zaw. gospodarzy, 2:0 zaw. gospodarzy, 2:1 Dawid Bartkiewicz, 3:1 zaw. gospodarzy, 4:1 zaw. gospodarzy