W meczu, który był koncertem nieskuteczności z grającym w 10-tkę rywalem wygrywamy z Kamieniarzem Golemki 4:1. Kapitalną zmianę dał wprowadzony na ostatni kwadrans Aleksander Durak, który rewelacyjnie przełamał strzelecką niemoc.

Do przerwy prowadziliśmy 2:0. Wynik spotkania otworzył Damian Tęcza, który pokonał bramkarza gości strzałem głową. Prowadzenie podwyższył Mariusz Nowak bezpośrednio z rzutu rożnego.

Dwie minuty po przerwie goście zdobyli kontaktowego gola. Nasza drużyna mogła bardzo szybko odpowiedzieć, jednak Marcin Hopek, który w przerwie zmienił Tomka Warzochę, dwukrotnie ostemplował poprzeczkę bramki gości. W końcówce spotkania kapitalną zmianę dał wprowadzony Aleksander Durak, który rewelacyjnie przełamał strzelecką niemoc i dwukrotnie umieścił piłkę w bramce gości, ustalając wynik końcowy na 4:1.

KORONA MK – Kamieniarz Golemki 4:1 (2:0)

skład: Sebastian Franuszkiewicz – P. Sadecki, Przemysław Franuszkiewicz, D. Płoch, P. Majdański – H. Sadecki , D.Tęcza, T. Warzocha (M. Hopek), D. Bartkiewicz (K. Tomczyk) – M. Nowak (A. Durak), P. Nowak (D. Kucwaj)

strzelcy: 1:0 Damian Tęcza, 2:0 Mariusz Nowak, 2:1 zaw. gości, 3:1 Aleksander Durak, 4:1 Aleksander Durak