Po dobrym meczu sprzed tygodnia z liderem z Mielca, ponosimy kolejną wysoką porażkę na wyjeździe ulegając drużynie z Chorzelowa aż 7:1. Bramkę honorową zdobył Mariusz Nowak.

Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0 wykorzystując rzut karny i fatalny błąd obrońcy. Po przerwie gra naszej drużyny całkowicie się nie kleiła. Dużo prostych strat, brak wymiany kilku podań. Gospodarze wykorzystali naszą niemoc i zaaplikowali nam jeszcze pięć bramek. Bramkę honorową zdobył Mariusz Nowak.

SOKiS Chorzelów – Korona MK 7:1 (2:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz – D. Bartkiewicz, Przemysław Franuszkiewicz, H. Kwaśnik, P. Sadecki (P. Trela) – P. Hajduk, D. Tęcza (B. Gawroński), M. Hopek (K. Tomczyk), P. Nowak – M. Nowak, P. Pogoda

strzelcy: 1:0 Dawid Pazdro, 2:0 Dawid Pazdro, 3:0 Adrian Zalot, 4:0 Adrian Zalot, 5:0 Dawid Pazdro, 6:0 Dawid Pazdro, 6:1 Mariusz Nowak, 7:0 Nikolas Skowron