W 23-ej kolejce Dębickiej klasy okręgowej wygrywamy u siebie z LKS Wiewiórka 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Piotr Sadecki, Łukasz Rębisz oraz Aleksander Durak.

Do przerwy prowadziliśmy 1:0 po bramce Piotrka Sadeckiego. Piotrek wykorzystał dokładne podanie Damiana Tęczy i mając przed sobą tylko bramkarza gości umieścił piłkę w siatce. Prowadzenie mógł podwyższyć Aleksander Durak, jednak w dogodnej sytuacji uderzył obok słupka. Goście największe zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry.

Po zmianie stron w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie, za co mogliśmy szybko zostać ukarani. Po stałym fragmencie gry piłkę z linii bramkowej wybił Hubert Kwaśnik. W 62-ej minucie po koronkowej akcji, nasze prowadzenie podwyższył Łukasz Rębisz. Minutę przed końcem spotkania nasze zwycięstwo przypieczętował Aleksander Durak, który minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Korona MK – LKS Wiewiórka 3:0 (1:0)