Wygrywamy w Podborzu z miejscowym Atutem 0:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Dariusz Michałek, Bartłomiej Rojek oraz Patryk Trela.

Do przerwy kibice zgromadzeni na stadionie w Podborzu nie zobaczyli żadnej bramki, choć były ku temu okazje. Najbliżej byli tego gospodarze za sprawą naszego obrońcy, który nie trafia czysto w piłkę i trafia ona w słupek naszej bramki.

Kilka minut po przerwie obejmujemy prowadzenie. Po stałym fragmencie gry Dariusz Michałek z bliskiej odległości wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. Chwile potem z rzutu wolnego na strzał z 35 metrów zdecydował się Adrian Wiktor. Na jego nieszczęście piłka trafia tylko w poprzeczkę. W 82 minucie zadajemy drugi cios. Szybka kontra naszego zespołu, kończy się przelobowaniem bramkarza przez Bartłomieja Rojka. W doliczonym czasie gry zadajemy trzeci – ostatni cios. Autorem bramki zostaje Patryk Trela, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam. Po zdobytej trzeciej bramce, sędzia wskazuje na środek boiska i kończy spotkanie.

Atut Podborze – Korona MK 0:3 (0:0)