Trzeci mecz wyjazdowy z rzędu i trzecia porażka z rzędu. Tym razem przegrywamy w Radomyślu Wielkim 4:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Andrzej Okoniewski strzałem z rzutu wolnego.

Gospodarze bardzo szybko ustawili sobie mecz. Pierwsza bramka padła już w 3-ej minucie meczu z rzutu karnego. Niespełna kilkanaście minut później dorzucili jeszcze dwie bramki. Bramkę kontaktową przed przerwą zdobył Andrzej Okoniewski strzałem z rzutu wolnego.

Po przerwie gospodarze mając korzystny wynik cofnęli się, szukając swoich szans w kontratakach. Mimo przewagi naszej drużyny nie zdołaliśmy zdobyć kolejnych bramek. Gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo w doliczonym czasie gry.

Kolejne spotkanie już w sobotę. Naszym przeciwnikiem będą rezerwy Wisłoki Dębicy. Spotkanie odbędzie się w Majdanie Królewskim.

Radomyślanka Radomyśl Wielki – Korona MK 4:1 (3:1)