Marek Lorenc nie jest już trenerem naszej drużyny. Nowym trenerem został grający zawodnik – Wojciech Szydło.

Marek Lorenc prowadził nasza kadrę od lipca 2016 roku. W międzyczasie awansował do klasy okręgowej i utrzymał zespół do tej pory. Marek Lorenc już wcześniej dawał znać działaczom o zakończeniu trenerskiej przygody i przejścia na piłkarską emeryturę.

Dziękujemy trenerowi Lorencowi za jego zaangażowanie i pracę na rzecz naszego klubu. Spędziliśmy razem sporo czasu i przeżyliśmy wspólnie wiele miłych chwil, które pozostaną w naszej pamięci.

Nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny został Wojciech Szydło. Wojtek na początku sezonu dołączył do naszej drużyny jako środkowy obrońca. Wcześniej długie lata spędził jako grający trener w zespole z Huciny. Nowemu szkoleniowcowi życzymy powodzenia i osiągania jak najlepszych wyników z naszą drużyną.