Nasza drużyna wygrała na wyjeździe 1:0 z KS Dzikowiec w sobotnim meczu 15 – kolejki A-klasy. Mecz nie był porywający, ale najważniejsze są 3 punkty – powiedział trener Rafał Twardowski.

O pierwszej połowie można napisać tyle, że się odbyła. W obu drużynach brakowało dokładności, a co za tym idzie nie było mowy o dobrych sytuacjach bramkowych.

Początek drugiej połowy przypominał pierwszą. W 58-minucie padła jedyna bramka tego spotkania. Po stałym fragmencie gry bramkę zdobył Dominik Letniowski, który uprzedził spóźnionego bramkarza gospodarzy. Po strzelonej bramce próbowaliśmy pójść za ciosem, jednak zmarnowaliśmy kilka dobrych sytuacji ( m.in. słupek po strzale Kamila Szwakopa ). Gospodarze próbowali wyrównać po licznych dośrodkowaniach w nasze pole karne, lecz w tym spotkaniu bardzo dobrze zaprezentowała się nasza defensywa wraz z bramkarzem.

KS Dzikowiec – Korona MK 0:1 (0:0)