Kalendarz 2021/2022
Data | Gospodarz | Czas/Wyniki | Na wyjeździe | Sezon |
---|---|---|---|---|
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 1 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 2 - 5 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 2 - 0 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 3 - 1 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 1 - 1 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Team Przecław | 2 - 3 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 0 - 3 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 5 - 3 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 0 - 7 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 1 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 3 - 0 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 6 - 2 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 2 - 5 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 2 - 0 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 2 - 0 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 1 - 2 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 2 - 2 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 2 - 3 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2 - 6 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 1 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 2 - 1 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Team Przecław | 0 - 2 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 2 - 4 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 3 - 3 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 4 - 1 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 3 - 3 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 4 - 1 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 2 - 2 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 3 - 3 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 3 - 3 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 0 - 2 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 4 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 3 - 1 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 5 - 1 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 1 - 0 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 1 - 2 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 4 - 1 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 2 - 1 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 3 - 3 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 2 - 1 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 3 - 1 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 5 - 0 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 2 - 0 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 0 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 3 - 1 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 1 - 5 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 0 - 0 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 5 - 1 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Team Przecław | 3 - 5 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 3 - 0 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 0 - 3 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 4 - 1 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 1 - 4 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 5 - 1 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 3 - 4 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2 - 2 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 3 - 2 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 2 - 1 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 4 - 1 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 1 - 5 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 3 - 4 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 2 - 0 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 2 - 1 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 3 - 1 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 5 - 0 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 3 - 1 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Team Przecław | 1 - 6 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 2 - 1 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 1 - 4 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 1 - 3 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 4 - 1 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 2 - 2 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 3 - 0 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 1 - 4 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 1 - 0 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Team Przecław | 2 - 10 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 3 - 0 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 2 - 4 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 3 - 0 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 2 - 1 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 1 - 1 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 4 - 1 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 3 - 1 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 2 - 3 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 18 - 2 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 0 - 10 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 3 - 0 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 1 - 0 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Team Przecław | 2 - 4 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 1 - 1 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 0 - 5 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 5 - 0 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 0 - 1 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 7 - 3 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 0 - 6 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 4 - 1 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 0 - 5 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2 - 0 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 3 - 1 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 6 - 0 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 4 - 2 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 4 - 0 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 1 - 3 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 3 - 3 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2 - 6 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 3 - 1 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 7 - 1 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 2 - 1 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 8 - 2 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 2 - 0 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 1 - 0 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Team Przecław | 2 - 1 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 1 - 3 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 1 - 0 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 3 - 1 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 0 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2 - 3 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 5 - 2 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 0 - 3 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 2 - 0 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 0 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 3 - 2 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 5 - 2 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 3 - 0 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 1 - 1 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 2 - 0 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 3 - 0 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 3 - 0 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 3 - 3 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Team Przecław | 0 - 5 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 0 - 4 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 0 - 2 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2 - 0 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 0 - 3 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 3 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 4 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Team Przecław | 0 - 4 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 0 - 3 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 4 - 0 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 2 - 2 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 8 - 0 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 3 - 1 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 0 - 3 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 3 - 1 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 2 - 0 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 0 - 0 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 2 - 2 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 1 - 1 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 2 - 0 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 3 - 0 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 1 - 1 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 1 - 1 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 2 - 2 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 1 - 2 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2 - 4 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Team Przecław | 0 - 4 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 5 - 0 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 0 - 1 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 2 - 1 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 0 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 2 - 2 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 0 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 1 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 1 - 0 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 2 - 3 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 3 - 1 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 5 - 2 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 0 - 2 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 1 - 3 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 1 - 1 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 4 - 1 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 2 - 1 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 4 - 2 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 1 - 0 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 1 - 3 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 3 - 2 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 8 - 0 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 5 - 0 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 0 - 0 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 11 - 0 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 4 - 4 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Team Przecław | 5 - 0 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 8 - 2 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 1 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 2 - 1 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 2 - 0 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 3 - 2 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 2 - 6 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 4 - 0 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 4 - 0 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 5 - 1 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Team Przecław | 0 - 2 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 2 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 3 - 1 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 3 - 1 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 0 - 6 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 3 - 1 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 1 - 0 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 1 - 3 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 10 - 0 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 2 - 3 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 3 - 4 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 5 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 4 - 0 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 2 - 3 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 1 - 7 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 1 - 3 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 0 - 0 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 0 - 2 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 1 - 0 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Team Przecław | 1 - 4 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 3 - 1 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | Atut Podborze | 2021/2022 | ||
Victoria Czermin | 3 - 1 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 2 - 1 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 0 - 4 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 3 - 1 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 6 - 0 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 0 - 4 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Team Przecław | 2 - 5 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 1 - 2 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 8 - 0 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 3 - 1 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 2 - 0 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 3 - 1 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 0 - 0 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 2 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 4 - 0 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 1 - 3 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 0 - 5 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 1 - 6 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 3 - 1 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 4 - 2 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 3 - 1 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 1 - 1 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 1 - 5 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 4 - 4 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 2 - 4 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 2 - 2 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 3 - 0 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 1 - 3 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2 - 4 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 1 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 1 - 2 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 4 - 1 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 5 - 3 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 8 - 1 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 1 - 2 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 2 - 0 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 2 - 1 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 0 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 3 - 5 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 1 - 1 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 4 - 4 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Team Przecław | 1 - 4 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 2 - 2 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 3 - 1 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 2 - 1 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2 - 1 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 1 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 3 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 6 - 3 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 3 - 2 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 2 - 4 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 1 - 2 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 1 - 1 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 6 - 0 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 2 - 3 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 4 - 1 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 7 - 2 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 4 - 2 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 7 - 0 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Team Przecław | 2 - 6 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 1 - 3 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 2 - 1 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 0 - 2 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 1 - 5 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 2 - 1 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 4 - 2 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 1 - 1 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 1 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 0 - 3 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 0 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 1 - 2 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2 - 2 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 1 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 4 - 2 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 4 - 1 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 1 - 5 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 1 - 2 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Team Przecław | 2 - 8 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 1 - 3 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 1 - 0 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 2 - 4 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 3 - 0 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 3 - 1 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 5 - 1 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 5 - 4 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 6 - 2 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 1 - 0 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 2 - 1 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 15 - 0 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 3 - 2 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 0 - 2 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 4 - 3 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 3 - 5 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 1 - 1 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 2 - 0 | Piast Wolica Piaskowa | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 2 - 1 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 4 - 0 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 4 - 0 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Kolorado Wola Chorzelowska | 1 - 2 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 4 - 3 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 2 - 10 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 4 - 2 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 4 - 1 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 0 - 1 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 7 - 1 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 2 - 1 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Team Przecław | 2 - 4 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 3 - 0 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 6 - 2 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 7 - 3 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 1 - 1 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
LKS Głowaczowa | 2 - 0 | Victoria Czermin | 2021/2022 | |
Wisłoka II Dębica | 7 - 1 | Kolbuszowianka Kolbuszowa | 2021/2022 | |
Korona Majdan Królewski | 2 - 3 | Czarnovia Czarna | 2021/2022 | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 2 | Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 2021/2022 | |
Atut Podborze | 6 - 2 | Sokół II Kolbuszowa Dolna | 2021/2022 | |
Piast Wolica Piaskowa | 1 - 1 | Sparta Chorzelów | 2021/2022 | |
Radomyślanka Radomyśl Wielki | 3 - 0 | Team Przecław | 2021/2022 | |
Płomień Zagorzyce | 2 - 1 | Smoczanka Mielec | 2021/2022 | |
Kamieniarz Golemki | 1 - 1 | Chemik Pustków | 2021/2022 | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna | 3 - 3 | Lechia Sędziszów Małopolski | 2021/2022 | |
Smoczanka Mielec | 4 - 1 | Radomyślanka Radomyśl Wielki | 2021/2022 | |
Pogórze Wielopole Skrzyńskie | 1 - 2 | Kolorado Wola Chorzelowska | 2021/2022 | |
Czarnovia Czarna | 2 - 1 | Wisłoka II Dębica | 2021/2022 | |
Team Przecław | 1 - 3 | LKS Głowaczowa | 2021/2022 | |
Victoria Czermin | 3 - 1 | Kamieniarz Golemki | 2021/2022 | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa | 1 - 3 | Atut Podborze | 2021/2022 | |
Chemik Pustków | 3 - 1 | Korona Majdan Królewski | 2021/2022 | |
Sparta Chorzelów | 7 - 1 | Płomień Zagorzyce | 2021/2022 |