Już jutro, 20 sierpnia o godzinie 11:00 rozegramy drugie ligowe spotkanie A-klasy w sezonie 2017/2018. W pierwszym spotkaniu na własnym stadionie w tym sezonie będziemy gościć drużynę z Tuszymy.

Drużyna gości w poprzednim sezonie uplasowała  się na pozycji dziewiątej. Bilans po rozegraniu wszystkich kolejek wyglądał następująco: 10 zwycięstw, 5 remisów, 11 porażek. W 26 – kolejkach goście strzelili 51 bramki przy czym stracili 61. Na inauguracje nowego sezonu goście zwyciężyli u siebie 2:0 pokonując Start Wole Mielecką.

W jutrzejszym meczu trener nie będzie mógł skorzystać z Pawła Pogody, Piotrka Majdańskiego oraz Piotrka Sadeckiego, którzy ciągle przebywają za granicą. Pod znakiem zapytania stoi występ Damiana Trzcińskiego oraz strzelca pierwszej bramki w tym sezonie dla naszej drużyny Pawła Nowaka, który narzeka na uraz po meczu z Siedlanką. Do składu wróci Mariusz Nowak. Do dyspozycji powinien być także nasz nowy nabytek pozyskany w ciągu ostatnich godzin Przemysław Hajduk – brat Michała. Przemek od 2011 roku występował w barwach Stali Nowa Dęba. Może występować na pozycji pomocnika oraz napastnika.

Zbiórka w szatni o godzinie 10:00 !!!

Serdecznie wszystkich zapraszamy !!!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o