W niedzielę w ramach dwunastej kolejki o mistrzostwo A-klasy drugi raz z rzędu zagramy na wyjeździe, a tym razem naszym przeciwnikiem będzie Pitmark Jaślany. Dzień wcześniej rundę jesienną zakończą nasi juniorzy, którzy na ostatni mecz udadzą się do Ostrów Tuszowskich.

Drużyną gospodarzy aktualnie plasuje się na pozycji jedenastej zdobywając dwanaście punktów w jedenastu meczach. Bilans: 4 zwycięstwa, 0 remisów, 7 porażek. Gospodarze strzelili do tej pory dwadzieścia dwie bramki tracąc przy tym dwadzieścia osiem. Ostatnie dwie kolejki zakończyły się porażkami. Najpierw na własnym terenie zostali rozgromieni przez naszych ostatnich rywali Start Wolę Mielecką 5:1 oraz ulegli na wyjeździe piłkarzom Dromadera Chrząstów 2:0

Wyjazd na to spotkanie o godzinie 12:30 z rynku!!!

Jutro, w sobotę po dwóch kolejkach pauzy swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej rozegrają nasi juniorzy. Podopieczni trenera Gawrońskiego udadzą się na wyjazd do Ostrów Tuszowskich. Do tej pory obie ekipy zgromadziły tyle samo punktów jednak to nasza drużyna jest liderem dzięki lepszemu bilansowi bramek. Która z drużyn przezimuje na fotelu lidera zadecyduje jutrzejszy mecz. Początek spotkania o godzinie 15:30.

Aktualną tabelę oraz wyniki juniorów można znaleźć klikając w odpowiedni odnośnik: TABELA , WYNIKI