W starciu z drużyną z Woli Mieleckiej zwycięsko wychodzi nasza drużyna, która pokonuje zespół gospodarzy 1:3. Strzelcami bramek byli: Pogoda Paweł, Trela Patryk oraz Nowak Paweł.

W ciągu całego spotkania obie drużyny musiały zmagać się z ciężkimi warunkami atmosferycznymi. Mocny i porywisty wiatr dawał się we wznaki wszystkim piłkarzom obecnym na murawie. Do przerwy kibice nie ujrzeli bramek. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie klarownych okazji by objąć prowadzenie. Gospodarze próbowali swoich sił przede wszystkim ze stałych fragmentów gry. Nasza drużyna swojego szczęścia próbowała strzelając z dystansu oraz posyłając dośrodkowania w pole karne z bocznych sektorów boiska. Najlepszą okazje w pierwszej połowie do zdobycia bramki mieli gospodarze. Na początku meczu kiks naszego obrońcy nie wykorzystał napastnik gospodarzy, który przegrał pojedynek sam na sam z naszym bramkarzem.

Początkowe minuty drugiej połowy głównie toczyły się w środku pola. Nasza drużyna coraz mocniej przycisnęła czego efektem były rzuty rożne w krótkim odstępie czasu. Po jednym z rzutów rożnych, krótkie wybicie gospodarzy przejmuje Pogoda Paweł. Stojąc na 18-metrze decyduje się na uderzenie. Piłka idealnie wpada w samo okienko bramki gospodarzy. Korona obejmuje prowadzenie. Po strzelonej bramce Korona nie cofnęła się lecz coraz częściej zagrażała bramce gospodarzy. Po jednej z akcji z bocznego sektora boiska Paweł Pogoda otrzymuje piłkę w polu karnym. Tym razem nie decyduje się na strzał lecz obsługuje podaniem lepiej ustawionego Patryka Trele który pewnie pokonuje bramkarza i podwyższa nasze prowadzenie. Gdy wydawało się, że mecz jest w pełni kontrolowany przez naszą drużynę, gospodarze zdobywają kontaktową bramkę. Złe ustawienie defensywy wykorzystują gospodarze. Z pierwszym strzałem poradził sobie nasz bramkarz jednak przy dobitce był bez szans. Końcówka meczu była bardzo nerwowa. Gospodarze dążyli do strzelenia wyrównującej bramki. Po jednym z dośrodkowań w nasze pole karne piłkę pewnie przechwytuje nasz bramkarz. Szybkim wyrzutem piłki uruchamia na boku Kopcia Patryka który widząc lepiej ustawionego Pawła Nowaka obsługuje go bardzo dobrym podaniem. Paweł po drodze mija obrońce gospodarzy i w sytuacji sam na sam podwyższa oraz ustala wynik na 1:3.

START WOLA MIELECKA – KORONA MK 1:3 (0:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – M. Hajduk (P. Sadecki), Tomczyk, Przemysław Franuszkiewicz, Kwaśnik – Trela, Tęcza, M. Nowak (J. Żak), Gawroński (P. Kopeć) – Pogoda, P. Nowak

strzelcy: 0:1 Pogoda Paweł, 0:2 Trela Patryk, 1:2 zaw. gospodarzy, 1:3 Nowak Paweł