Jutro, nasza drużyna rozegra kolejne ligowe spotkanie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Startu Wola Mielecka. Początek spotkania o 11:00 na stadionie w Woli Mieleckiej.

Drużyną gospodarzy po kiepskim początku sezonu spisuje się coraz lepiej. Gospodarze w ostatnich trzech kolejkach zdobyli komplet punktów, strzelając rywalom dziesięć bramek. W ostatniej kolejce pokonali wysoko na wyjeździe Pitmark Jaślany 5:1. Start Wola Mielecka plasuje się na ósmym miejscu w tabeli gdzie do tej pory zdobyła czternaście punktów. Gospodarze do naszej drużyny tracą trzy oczka.

W naszej drużynie ponownie zabraknie Piotrka Majdańskiego z powodów osobistych. W tym meczu będziemy musieli sobie poradzić także bez najaktywniejszego w tym sezonie w naszej drużynie – Przemysława Hajduka.

Wyjazd na to spotkanie o godzinie 09:10 z rynku!!!

Drugi raz z rzędu pauzują nasi juniorzy. Aktualną tabelę oraz wyniki można znaleźć klikając w odpowiedni odnośnik: TABELA , WYNIKI