W zaległym spotkaniu w ramach 16-kolejki pokonujemy wysoko zespół z Siedlanki 7:0. Nasza drużyna zrewanżowała się gościom za wynik z rundy jesiennej, gdzie przegraliśmy w 1-kolejce 3:2. W dzisiejszym meczu bramki zdobyli: Przemysław Hajduk x2, Patryk Trela x2, Piotr Sadecki, Hubert Kwaśnik oraz Paweł Pogoda.

W dzisiejszym meczu trener nie mógł liczyć na Pawła Nowaka. Z powodu pracy, napastnik Paweł Pogoda dojechał w trakcie pierwszej połowy. W ostatniej chwili dojechał nasz podstawowy pomocnik (student) Damian Tęcza.

Do przerwy nasza drużyna pewnie prowadziła 4:0. Pierwszą bramkę zdobył Piotr Sadecki, który strzałem głową pewnie pokonał bramkarza gości po dośrodkowaniu Patryka Treli. Kolejną bramkę zdobył Patryk Trela, który w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza. Bramkę numer trzy strzelił Hubert Kwaśnik głową z rzutu rożnego. Prowadzenie w pierwszej połowie przypieczętował ponownie Patryk Trela, który w sytuacji sam na sam nie pomylił się.

Po przerwie na boisku pojawił się nasz drugi bramkarz – Sebastian Franuszkiewicz. Mimo wysokiego prowadzenia nasza drużyna nie odpuszczała. Piątą bramkę strzelił Przemysław Hajduk. Kilka minut później na boisku pojawił się Paweł Pogoda, który w swojej pierwszej sytuacji podwyższył prowadzenie Korony. Nie minęło dwie minuty, a padła kolejna bramka. Mimo swojego nie najlepszego przyjęcia, Przemysław Hajduk zgubił obrońcę i posłał piłkę do bramki ustalając wynik końcowy.

Zwycięstwo mogło być o wiele wyższe jednak nasz zespół nie wykorzystał kilku świetnych okazji. Korona odniosła zasłużone zwycięstwo. Byliśmy zdecydowanie lepsi od drużyny gości. W 21-kolejce pauzujemy. Kolejne spotkanie 28-kwietnia, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Huciny.

KORONA MK – Błękitni Siedlanka 7:0 (4:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz (S. Franuszkiewicz)  – H. Kwaśnik, Przemysław Franuszkiewicz, M. Hajduk (H. Sadecki), P. Majdański (D. Bomba) – P. Hajduk, D.Tęcza, K. Tomczyk (P. Pogoda), P. Sadecki – T. Warzocha (A. Durak), P. Trela (J. Żak)

strzelcy: 1:0 Piotr Sadecki, 2:0 Patryk Trela, 3:0 Hubert Kwaśnik, 4:0 Patryk Trela, 5:0 Przemysław Hajduk, 6:0 Paweł Pogoda, 7:0 Przemysław Hajduk