Po krótkiej przerwie spowodowanej pauzą w 21-kolejce nasi piłkarze powracają na murawę. Tym razem przeciwnikiem żółto-niebieskich będzie zespół z Huciny. Początek spotkania w sobotę o godzinie 16:00 w Majdanie Królewskim. Zapraszamy!

Zespół z Huciny zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli. Goście zdobyli do tej pory dwadzieścia pięć oczek. W ostatnim swoim spotkaniu ulegli na własnym stadionie gościom z Woli Mieleckiej 0:2.

W rundzie jesiennej po ciężkim meczu wygraliśmy 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Mariusz Nowak. W spotkaniu zabraknie Tomka Warzochy. Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera.

Zbiórka zawodników w szatni o godzinie 15:00 !!!

Po przerwie zimowej do gry wracają nasi juniorzy. Podopieczni Bartłomieja Gawrońskiego swój pierwszy mecz rozegrają w Ostrowach Baranowskich. W pierwszym spotkaniu nasi juniorzy wygrali 4:1. Początek spotkania w sobotę o godzinie 11:00.

Aktualna tabela i wyniki w zakładce Juniorzy.